Czyszczenie i pranie tapicerki samochodowej

Materiały , które używane są w samochodach mają jedną wspólną cechę: są odporne na zniszczenie i poplamienie, a jeśli już się zabrudzą, z reguły da się je dość łatwo wyczyścić.

Czy wiesz, że…

…jeśli założymy, że używasz auta tylko na jazdę do pracy i z pracy do domu, to w przeciągu 10 lat usiądziesz na fotelu ponad 7 tysięcy razy! Nawet gdy auto stoi zamknięte, nie jest dobrze odizolowane od ulicznego kurzu. Wystarczy uświadomić sobie, ile razy musimy czyścić z kurzu i pyłu deskę rozdzielczą i szyby auta od środka. Dokładnie ten sam kurz  i zanieczyszczenia działają na materiały tekstylne.

Nie musisz się z tym godzić!

Wystarczy się do nas zgłosić! Proponujemy kompleksowe pranie tapicerki samochodowej. Czyszczenie za pomocą profesjonalnych urządzeń ma wiele zalet: nie ma ryzyka powstania zacieków, wnętrze jest dobrze osuszone i już w dwie godziny po wykonaniu usługi auto można normalnie użytkować.

Czyszczenie tapicerki odbywa się przy użyciu agregatu czyszczącego firmy Karcher. Czyścimy metodą „na mokro” dlatego tapicerka po wyczyszczeniu pozostaje wilgotna przez około dwie godziny. Środki Karcher, które stosujemy są bardzo skuteczne i pozostawiają miły zapach w pomieszczeniu. Środki te pozwalają usunąć zabrudzenia, które wynikają  z użytkowania oraz wszystkie plamy.

Pranie odbywa się pod ciśnieniem przy jednoczesnym odsysaniu brudu dzięki czemu tapicerka jest dogłębnie czyszczona. Po wykonaniu prania tapicerka jest impregnowana co zabezpiecza przed ponownym szybkim zabrudzeniem.

DWA SPOSOBY PRANIA:

STANDARDOWE PRANIE
Standardowe pranie tapicerki polega na spryskaniu roztworem jej powierzchni i odessaniu całego zawartego w niej brudu. Materiał zostaje wilgotny po takim praniu przez około 1 godzinę.

STRUKTURALNE PRANIE
Jest to pranie polegające jak wyżej, czyli spryskanie roztworem powierzchni. W strukturalnym praniu tapicerki chodzi o to że są użyte dodatkowo środki odplamiające, w ten sposób brud jest rozpuszczany i usunięty za pomocą ssania.


ul. Nowomiejska 6
20-619 Lublin
tel. 504 712 224
e-mail: info@klim-car.eu
laoader